___ Ana Sayfa _ Forum _ mp3 Arşivi _ mp3 Player _ Arama _ Team___ Üyelik Basvurusu

ILAHICIYIZ.BIZ - Online Ilahi Merkezi » Ilahiciyiz.Biz » » » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilere ekle
Sayfanın Sonuna Gıt
yazan
Mesaj « önceki konu | sonraki Konu »
siyah
VIP

Üyelik Tarihi 14.08.2006
Nereden: devlet-i osmaniye

Rütbesi: 45 [?]
Tecrübe Puanları: 4.697.954
Sonraki Rütbe: 5.107.448

409.494 Tecrübe puanı

cevapla | alinti yap | degistir | mesaji bildir Sayfanın Başına Git

akmer, yalçın41, doze, dostehli, gavsimin_gulu
03.05.2007 14:30 User ist offline |websitesi | mesajari | arkadas listene ekle |

emeyesaygi
Kayıtsız Üye

Sa sayin administratorumuz,

Allah razi olsun, arkadaslarimizin yaptiklarini onaylamiyoruz, ama biraz asiriya kacmiyormu bu yaptiklariniz?

Sif Allahi rizasi icin yapilan iste, kulun tesekkuru beklenirmi? Bu biraz nefsani olmuyormu?

Bunun yani sira, sunulan emegin ne dogrultuda 'emek' oldugunu kendinizede bi sorun isterseniz. Hakkini helal eden ilahicilerimiz var, ama ya etmeyenler? Bu durumda kendinizide ban edebiliyormusunuz?

Ben sitenizden ilahi indirdim. Yaptigimin bazi yerlerde dogru olmadigini biliyorum. Umarim sizlerde bunun farkinda olmanizin yani sira, insanlari ban ettiginiz nedenler ve sekilleride bi gozden gecirirsiniz.

Beni ban edecekmisiniz bu durumda, cok merak ediyorum
10.05.2007 15:17

siyah
VIP

Üyelik Tarihi 14.08.2006
Nereden: devlet-i osmaniye

Rütbesi: 45 [?]
Tecrübe Puanları: 4.697.954
Sonraki Rütbe: 5.107.448

409.494 Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan siyah

10.05.2007 16:25 User ist offline |websitesi | mesajari | arkadas listene ekle |

Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
ILAHICIYIZ.BIZ - Online Ilahi Merkezi » Ilahiciyiz.Biz » »